w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Dobosz   

Regulaminu konkursu
Dla organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny
Pod hasłem „Rodzina jest najważniejsza”

Regulamin

Załączniki do regulaminu

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia, Monika Pyrak   

Uroczyste otwarcie świetlicy w Albertowie

3W niedzielne popołudnie, 25 lipca br., odbyło się uroczyste otwarcie remizy/świetlicy wiejskiej w Albertowie, w której w ostatnich trzech latach przeprowadzono szereg prac modernizacyjno-remontowych. Na korzyść zmieniło się także otoczenie budynku.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

awaria woda 28072021

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska - Kotas   

24 lipca – Święto Policji

Święto Policji ustanowione zostało 21 lipca 1995 roku przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej na mocy nowelizacji ustawy o Policji. Upamiętnia ono powołanie w 1919 roku polskiej Policji Państwowej.

Obchody tego święta są szczególną okazją, aby wyrazić uznanie dla pracowników policji za ich pracę oraz wspomnieć pamięć o funkcjonariuszach, którzy zginęli na służbie. Praca w policji to bardzo ważna, społeczna funkcja. Do zadań policji należą przede wszystkim ochrona zdrowia, życia i mienia, a także zapewnienie spokoju w miejscach publicznych, w transporcie, komunikacji oraz w ruchu drogowym. Policja dba o bezpieczeństwo. Zajmuje się wykrywaniem i ściganiem sprawców przestępstw i wykroczeń

Z okazji Święta Policji, wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym składamy podziękowania oraz wyrazy szacunku i najwyższego uznania za zaangażowanie w wykonywaną służbę. Życzymy Państwu dużo zdrowia, optymizmu, awansów oraz wielu sił w realizacji codziennych obowiązków.

swieto policji

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Siedlak   

Zawiadamiam, że do konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Rębielicach Szlacheckich nie wpłynęła żadna oferta, w związku z powyższym konkurs zaplanowany na dzień 28 lipca 2021 r. nie odbędzie się z powodu braku kandydatów.

Przewodniczący Komisji Konkursowej

Anna Siedlak

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marian Fiszer   

awaria woda 23072021

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 609