w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Złote Zasady Ochrony SkóryX Ogólnopolski Tydzień Świadomości Czerniaka

W dniach 14-20 czerwca 2021 r. obchodzony jest X Ogólnopolski Tydzień Świadomości Czerniaka. Tak jak co roku głównym celem tej inicjatywy jest budowanie świadomości na temat istoty ochrony skóry przed czerniakiem wśród różnych grup Polaków.

W ramach jubileuszowej, X edycji kampanii realizowanej pod hasłem #Czerniak18+, Akademia Czerniaka postanowiła poruszyć wyobraźnię odbiorców. Wraz z tegorocznymi ambasadorami akcji, znanymi aktorami Katarzyną Ptasińską i Arturem Barcisiem, przygotowała film, w którym bohaterowie w niespodziewany sposób przenoszeni są do nieznanej przyszłości, gdzie mogą przekonać się, jakie są konsekwencje niestosowania się do zasad prewencji pierwotnej lub wtórnej, w tym przede wszystkim do ochrony przed słońcem i kontroli znamion u specjalistów (Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Aipg-LtoyJQ)

Pamiętajmy - znajomość cech charakterystycznych czerniaka i regularna obserwacja znamion, może pomóc we wcześniejszym wykryciu podejrzanych zmian, a tym samym dać szansę na całkowite wyleczenie.

#Czerniak18+ @sknonkoma @znamieznamje.

 

Złote Zasady Ochrony Skóry

ABCDE czerniak