w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Na ludową nutę

1W sobotę, 3 lipca br., w Starokrzepicach odbył się Przegląd przyśpiewek i piosenek ludowych zespołów śpiewaczych KGW powiatu kłobuckiego, organizowany przez Radę Powiatową KGW, Stowarzyszenie Rady Powiatowej KGW Powiatu Kłobuckiego oraz Starostwo Powiatowe w Kłobucku. Podczas wydarzenia gminę Lipie reprezentował zespół śpiewaczy Czeremcha z Parzymiech. Wykonał on trzy utwory: Bando, Bando, Hej z góry, z góry oraz Matuś moja.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 06.07.2021 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Plakat 300 plus Dobry Start spotkanie PUE UG LIPIE

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

Informujemy, że od dnia 05.07.2021 r. Park w Parzymiechach zostanie czasowo zamknięty ze względu na prowadzenie prac pielęgnacyjnych w obrębie drzewostanu. Ponowne otwarcie nastąpi po zakończeniu ww. prac.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Druga dawka szczepionki przeciw COVID-19 w dowolnym punkcie szczepień

Zgodnie z informacjami Ministerstwa Zdrowia od 1 lipca br. drugą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 można przyjąć w dowolnym punkcie szczepień, a nie jak dotychczas w punkcie, w którym została podana pierwsza dawka.

W tym celu należy skontaktować się z wybranym punktem szczepień i umówić się na konkretny termin. Jeżeli punkt będzie dysponował szczepionkami w danym dniu, szczepienie może być zrealizowane od ręki.

Więcej informacji na stronie https://pacjent.gov.pl

szczepionki

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Loteria Narodowego Programu Szczepień

szczepmy  sie1 lipca br. ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, m.in. pieniądze, samochody i hulajnogi elektryczne.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 609