w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  26 maja 2023 roku /piątek/ o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Zielona pracownia w ZSP w Lipiu

zielona pracownia 2023 EPInformujemy, że gmina Lipie znalazła się w gronie laureatów konkursu Zielona Pracownia '2023. Dofinansowanie w kwocie 48.000,00 zł, przyznane ze środków WFOŚiGW, zostanie przeznaczone na realizację projektu „Zielona Pracownia w ZSP w Lipiu - Planeta Młodego Ekologa”.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska - Kotas   

logo1

Środki dla gminy Lipie z programu „Poznaj Polskę”

Miło nam poinformować, że gmina Lipie będzie mogła skorzystać ze wsparcia finansowego na realizację wycieczek szkolnych w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”. Kwota dofinansowania wynosi 28.131,20 zł.

Celem programu jest uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 15.05.2022 r.

 
PDF Drukuj Email

Płonąca granica

Świadkowie wojennych zbrodni w gminie Lipie mówią. Koniecznie obejrzyj film „Płonąca granica”. Teraz dostępny dla wszystkich.

Mieszkańcy gminy Lipie przechowują w rodzinach pamięć o ofiarach zbrodni wojennych, których na tym terenie dopuścili się Niemcy w pierwszych dniach września 1939 roku i w okresie okupacji. Wraz z upływem lat świadków tych tragicznych wydarzeń jest wśród nas coraz mniej. Na szczęście zgromadzono ich relacje i wspomnienia, by na zawsze stanowiły świadectwo okrucieństw wojny, których doświadczyła nasza mała ojczyzna i cała Polska.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Gniła   

INFORMACJA O TERMINIE PŁATNOŚCI

PodatkiPrzypominamy, że dnia 15 maja (poniedziałęk) upływa termin płatności II raty zobowiązań pieniężnych za 2023 rok, z tytułu podatku rolnego, leśnego i podatku od nieruchomości. Podatki należy wpłacać na rachunek Urzędu Gminy Lipie- B.S. Krzepice O/Lipie konto nr 93 8250 1026 2102 0000 0026 0001, w kasie Urzędu Gminy Lipie, w placówce pocztowej lub u sołtysa (inkasenta).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 716