w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

pngegg6Gmina Lipie prowadzi nabór ofert na świadczenie usług mediatora w ramach działalności Gminnego Punktu Wsparcia Rodziny przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiu. Oferty należy składać do 22 lipca 2021 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.bip.lipie.akcessnet.net w zakładce Zamówienia Publiczne/Zamówienia poniżej 130 000 złotych/Rok 2021

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 15.07.2021 r.

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 14.07.2021 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Pomoc prawna dla osób doświadczających przemocy

Obraz1Od jutra, tj. 14 lipca 2021 r., mieszkańcy gminy Lipie, będą mogli korzystać z bezpłatnych porad prawnych w ramach działalności Gminnego Punktu Wsparcia Rodziny. Usługi skierowane są w szczególności do osób doświadczających przemocy i obejmują m.in.:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej

DSC 4336W poniedziałek, 12 lipca br., o godz. 9.00, w Dniu Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, złożono kwiaty przy Pomniku cywilnych ofiar II wojny światowej i okupacji w Parzymiechach. Pamięć mieszkańców poległych na terenie gminy Lipie w pierwszych dniach II wojny światowej uczcili przedstawiciele władz samorządowych gminy Lipie i powiatu kłobuckiego, reprezentacja sołtysów, delegacje gminnych szkół – ZSP w Parzymiechach, ZSP w Lindowie, ZSP w Lipiu i SP w Rębielicach Szlacheckich, a także pracownicy GOK w Lipiu, reprezentanci Ochotniczych Straży Pożarnych, członkinie zespołu śpiewaczego Czeremcha oraz zgromadzeni mieszkańcy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 12.07.2021 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 609