w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Czeremcha znów na podium!

miniaturaW niedzielę, 18 września br., odbył się XVII Festiwal Folklorystyczny Powiatu Kłobuckiego, organizowany przez Stowarzyszenie „PROM”, Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej. Na scenie zaprezentowało się 18 zespołów, a wśród nich przedstawiciele gminy Lipie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z 44 Biegu Jesiennego im. red. Tomasza Hopfera, który odbył się w dniach 17-18.09.2022 r. w Parzymiechach

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Projekt Edukacyjnej Sieci Antysmogowej w Lindowie

36658 malbork zsp3 w edukacyjnej sieci antysmogowejSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lindowie wzięła udział w wielkiej akcji „ESA dla OSE”! Stworzyliśmy grafikę komputerową, którą zgłosiliśmy do konkursu i zdobyliśmy dla naszej szkoły jeden z 1200 bezpłatnych mierników jakości powietrza oraz możliwość uczestniczenia w angażujących zajęciach ekologicznych!

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

imagesOgłoszenie o konsultacjach społecznych z mieszkańcami Gminy Lipie

Wójt Gminy Lipie zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.72.2022 z dnia 16 września 2022 r. zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Lipie do konsultacji społecznych projektu zmiany załącznika nr 1 do uchwały Nr LII/339/2022 Rady Gminy Lipie z dnia 27 lipca 2022 roku w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie gminy Lipie oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  22 września 2022 roku /czwartek/ o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

plakat(3)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 681