w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Wester, Beata Troczka, Marzena Małolepsza   

Setna rocznica urodzin świętego JANA PAWŁA II

Wczoraj minęła setna rocznica urodzin świętego JANA PAWŁA II. Społeczność ZSP w Parzymiechach planowała inaczej świętować tę tak ważną dla każdego Polaka rocznicę, jednak z powodu obecnej sytuacji epidemicznej mogliśmy to zrobić tylko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.  Akademię poświęconą osobie Papieża Jana Pawła II przygotowaliśmy w nowych dla każdego z nas warunkach. Spotykaliśmy się ze sobą tylko online, łączyliśmy się przez internet, każdy nagrywał materiał w swoim domu. Po raz pierwszy korzystaliśmy z programów do scalania obrazu i dźwięku.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akademii śpiewając, recytując wiersze czy przesyłając „Pocztówki dla Jana Pawła II”. Dziękujemy Rodzicom, którzy wspierali nasze działania. Dziękujemy również naszym Przyjaciołom, którzy pomogli w realizacji projektu.  

Zapraszamy do obejrzenia e-Akademii. Mamy nadzieję, że drobne niedociągnięcia w montażu nie zakłócą odbioru naszego filmu. Niech wspomnienie świętości wielkiego POLAKA zmotywuje nas po raz kolejny do lepszego życia. 

 Link do e-akademii na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=4v-mWRXw4zU