w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Słomian   

Program Rewitalizacji Gminy Lipie na lata 2018-2023

Gmina Lipie przystąpiła do opracowania Program Rewitalizacji Gminy Lipie na lata 2018-2023. Jest to jeden z ważniejszych dokumentów w nowym okresie programowania UE, który przyczyni się do określenia priorytetowych działań w zakresie rewitalizacji obszarów zdegradowanych na terenie Gminy i pozwoli ubiegać się, Gminie i interesariuszom (mieszkańcom, organizacjom pozarządowym, przedsiębiorcom), o środki w ramach funduszy europejskich.

 

Zapraszamy Państwa do kolejnego etapu prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Lipie na lata 2018-2023 (LPR), związanego z możliwością proponowania własnych przedsięwzięć rewitalizacyjnych (pomysłów na zadania) w formie „Fiszki Projektowej”.

Zaproponowane przez Państwa zadania mogą dotyczyć zadań infrastrukturalnych (remont, modernizacja), społecznych (działania na rzecz młodzieży, osób starszych, osób wymagających wsparcia społecznego) i gospodarczych (związanych z rozwojem przedsiębiorstw).

UWAGA! Proponowane przedsięwzięcia mogą obejmować jedynie takie zadania, które będą realizowane w miejscowościach objętych rewitalizacją tj. Kleśniska, Lipie i Zbrojewsko (patrz mapa: Załącznik 1).

Wypełnione Fiszki Projektowe (według wzoru w Załączniku 2) należy składać do 26 stycznia 2018 roku w pokoju nr 3 Urzędu Gminy Lipie ul. Częstochowska 29 w godzinach urzędowania lub elektronicznie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jednocześnie informujemy, iż wydrukowany wzór „Fiszki Projektowej” można otrzymać w Referacie Gospodarki i Infrastruktury, pokój nr 3 Urząd Gminy Lipie ul. Częstochowska 29.

 Liczymy na Państwa aktywność w proponowaniu przedsięwzięć rewitalizacyjnych.