w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

przerwa w dostawie wody

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 03.05.2018r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

„Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Lipie”

2DSC 0668W dniu 26 kwietnia 2018 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożeranej w Katowicach, Wójt Gminy Lipie podpisała umowę z Dyrektorem Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich Ministerstwa  Sprawiedliwości na dofinansowanie zadań polegających na nabyciu w roku 2018 przez jednostki straży pożarnych wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa w ramach projektu „Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Lipie”. Wartość dofinansowania wynosi 40 590 zł. Udział gminy stanowi 1 % tj. 410 zł.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 30.04.2018r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

strażW związku z przypadającym na dzień 4 maja Międzynarodowego Dnia Strażaka, dziękuję Druhom Strażakom za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Wester   

„Scratch-Day #Superkoderów”

IMG-20180427-WA011227 kwietnia 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Parzymiechach odbyła się lekcja programowania, inaczej mówiąc: „ SCRATCH-DAY #SuperKoderów”. Nie była to zwykła lekcja, otóż w roli nauczycieli- uczniowie, w roli uczniów – rodzice, znajomi, przyjaciele, dziadkowie, rodzeństwo i wszyscy, którzy chcieli poznać tajniki programowania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 399