w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  22 czerwca 2022 roku /środa/ o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Jeziorski   

IV rajd rowerowy osp Natolin

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 07.06.2022 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Dobosz   

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na odcinku Rozalin- Chałków gm. Lipie”

Gmina Lipie ogłosiła postępowanie przetargowe na Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych na odcinku Rozalin- Chałków gm. Lipie.

Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 21 czerwca 2022 r. do godz. 10.00.

Link do przetargu: https://www.bip.lipie.akcessnet.net/index.php?idg=5&id=1390&x=1&y=2

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mateusz Juszkiewicz   

Do 30 czerwca złóż deklarację o źródle ciepła

Przypominamy, że 30 czerwca br. upływa termin na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Dotychczas spośród 2308 punktów adresowych na terenie gminy Lipie deklarację złożyło 56 % właścicieli nieruchomości.

CEEB to baza, do której każdy właściciel lub zarządca budynku ma obowiązek złożyć deklarację o liczbie i rodzaju eksploatowanych w obrębie nieruchomości źródeł ciepła lub źródeł spalania paliw oraz o ich przeznaczeniu i wykorzystywanych w nich paliwach.

Na złożenie deklaracji właściciele/zarządcy nieruchomości mają:

  • 12 miesięcy, czyli od 1 lipca 2021 r. do 30 czerwca 2022 r. w przypadku źródeł już istniejących w dniu 1 lipca 2021 r.;
  • 14 dni od pierwszego uruchomienia urządzenia lub instalacji w przypadku nowych budynków.

Deklarację można złożyć:

  • w formie elektronicznej - za pośrednictwem strony internetowej www.zone.gunb.gov.pl. Logowanie do systemu odbywa się za pomocą profilu zaufanego, podpisu kwalifikowanego lub dowodu osobistego z warstwą elektroniczną

lub

  • w formie papierowej - wypełniony formularz można przesłać pocztą lub złożyć osobiście we właściwym miejscowo urzędzie gminy.

Więcej informacji dotyczących Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, w tym formularz deklaracji, można znaleźć na stronie www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow . Formularz można pobrać także w Urzędzie Gminy Lipie (pok. 21 – I piętro).

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 07.06.2022 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 672