w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Informacja o wynikach konkursu na realizację zadania publicznego pod nazwą: „XXXIII Bieg Jesienny im. Tomasza Hopfera w Parzymiechach”

W niniejszym konkursie złożono jedną ofertę:

  • Ognisko „ Zryw” Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy Wojewódzkim Zakładzie Leczenia Odwykowego w Parzymiechach

Komisja Konkursowa po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej wybrała ofertę złożoną przez Ognisko „ Zryw” Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy Wojewódzkim Zakładzie Leczenia Odwykowego w Parzymiechach ul. Częstochowska 22, 42-164 Parzymiechy - ilość przyznanych punktów: 22

 
PDF Drukuj Email

Spotkanie dla wybranych

Wójt Gminy Lipie Bożena Wieloch, w związku z celowym pominięciem przez firmę SPV12 sp. z o.o władz Gminy Lipie i niepoinformowaniu o organizowanym spotkaniu w sprawie projektu farm wiatrowych, wystosowała do firmy list, w którym przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie.

więcej…..

 
PDF Drukuj Email

Wystawa dzieł twórców ludowych, rzemiosła i rękodzieła

W związku ze zbliżającymi się dożynkami gminno-powiatowymi, na których odbędzie się wystawa dzieł twórców ludowych, rzemiosła i rękodzieła

zapraszamy

wszystkie osoby i podmioty zainteresowane ekspozycją swojego dorobku do wzięcia udziału w wystawie.

Chętni proszeni są o dokonywanie zgłoszeń do dnia 18.08.2011r. - w sekretariacie Urzędu Gminy Lipie (tel.34/318 80 32).

Główne uroczystości dożynkowe odbędą się

4 września 2011r. na stadionie piłkarskim KS Płomień w Przystajni.

 
PDF Drukuj Email

DSC06362W niedzielne przedpołudnie 31 lipca 2011 roku na placu przy Strażnicy OSP w Dankowie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których udział wzięło 6 jednostek: OSP Danków, OSP Lindów, OSP Lipie, OSP Parzymiechy, OSP Rębielice Szlacheckie, OSP Szyszków.

Celem organizacji zawodów było w szczególności mobilizowanie do doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego, popularyzacja zagadnień ochrony ppoż. oraz przygotowanie do startów w zawodach wyższego szczebla i wyłonienie reprezentacji Gminy Lipie do udziału w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 05.08.2011 r

 
PDF Drukuj Email

W dniu 28 lipca 2011 r. w parku w Parzymiechach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Lipie Pani Bożeny Wieloch z Panem Markiem Grzybem Dyrektorem Ośrodka Terapii Uzależnień w Przymiechach, w spotkaniu uczestniczyli również, Pan Piotr Woźniak – Radny Gminy Lipie, oraz pracownicy Urzędu Gminy Lipie i Ośrodka Terapii Uzależnień w Parzymiechach.

Celem spotkania było wypracowanie wspólnego stanowiska Gminy Lipie i Ośrodka Terapii Uzależnień w Parzymiechach dotyczącego wzniesienia ogrodzenia oraz budowy bram. Projekt uzgodnień został przedstawiony na załączonej mapie.

Wypracowane stanowisko jest podstawą do prowadzenia dalszych rozmów z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w celu uzyskania pozwolenia na wzniesienie ogrodzenia, co stanowi warunek konieczny do przejęcia parku od Urzędu Marszałkowskiego na rzecz Gminy Lipie.

 
<< pierwsza < poprzednia 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 następna > ostatnia >>

Strona 707 z 717