w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Ogłoszenie Nadleśnictwa w Kłobucku o pisemnym przetargu nieograniczonym  na dzierżawę gruntów rolnych, położonych w gminach: Lipie, Miedźno, Kłobuck, Mykanów i Panki

Ogłoszenie o przetargu

Załącznik 1 do ogłoszenia o przetargu na dzierżawę gruntów rolnych plus mapa

Załącznik 2 Wzór umowy

Załącznik 3 obowiązek informacyjny RODO

Oświadczenie dzierżawcy

Oferta dzierżawcy

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Już wkrótce remont drogi powiatowej nr 2003S

310602447 3207992296181735 7225485558304917748 nMiło nam poinformować, że Wójt Gminy Lipie Bożena Wieloch oraz Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, podpisali porozumienie o współfinansowaniu przebudowy drogi powiatowej nr 2003S relacji Lipie – Napoleon – Parzymiechy.

Dzięki środkom rządowym oraz środkom z budżetu powiatu kłobuckiego i gminy Lipie już w przyszłym roku będzie możliwa realizacja tej inwestycji. Zgodnie z założeniami udział w finansowaniu będzie następujący: 5 mln zł z budżetu państwa, 4,7 mln zł z budżetu powiatu oraz 2,5 mln zł z budżetu gminy Lipie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Kowalska   

Oświetlenie uliczne – informacja

W bieżącym roku gmina Lipie zakończyła kompleksową modernizację oświetlenia ulicznego. We wszystkich miejscowościach sodowe lampy energochłonne zostały zastąpione energooszczędnymi lampami LED-owymi. Zegary oświetlenia ulicznego są zaprogramowane w taki sposób, aby lampy automatycznie włączały się 20 minut po zachodzie słońca i wyłączały 20 minut przed wschodem słońca. W związku z uwagami dotyczącymi nieprawidłowości czasu załączania i wyłączania się niektórych latarni, gmina wystosowała pismo do Tauron Nowe Technologie S.A. (pismo w załączeniu).    

Pismo

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  14 października 2022 roku /piątek/ o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Ogłoszenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  o uruchomieniu naboru wniosków na dofinansowanie inwestycji polegających na wymianie w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Prawdziwą miłość poznaje się nie po sile, lecz po czasie jej trwania”

~Ambrose Bierce

DSC 7099 (2)Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie wyzwania losu. Przeżyje wspólnie dobre i trudne momenty, otaczając się wzajemnie troską, szacunkiem i zrozumieniem. Każdy jubileusz małżeństwa jest okazją do świętowania wspólnej drogi, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta szczególna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się 27 września br. Świętowało ją 29 par, które zawarły związek małżeński w latach 1971 i 1972.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 689