w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

PODATNIKU!

Chcesz rozliczyć się z fiskusem nie wychodząc z domu?

Chcesz uniknąć uciążliwych kolejek w Urzędach Skarbowych?

Chcesz uzyskać zwrot nadpłaty w terminie krótszym niż 3 miesiące?

WEJDŹ NA STRONĘ

www.edeklaracje.gov.pl

PRZEŚLIJ ZEZNANIE PODATKOWE Z POMOCĄ INTERNETU

czytaj więcej ....

 
PDF Drukuj Email

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lipiu

Uprzejmie informujemy, iż 3 stycznia 2011 roku o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Gminy Lipie odbędzie się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Rządowy program wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie I-III 2012 r.

Rada Ministrów, w dniu 27 grudnia 2011 r., przyjęła uchwałę ustanawiającą rządowy programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne(nie dotyczy osób pobierających zasiłek pielęgnacyjny) oraz rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od stycznia do marca 2012 r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Komunikat w sprawie zmian od 1 stycznia 2012 r. dotyczących zasad przyznawania jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka oraz dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu ponownie informuje, że od 1 stycznia 2012 r., przy ubieganiu się o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia się dziecka, jak również o dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, wymagane będzie przedłożenie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego, że matka dziecka pozostawała pod opieką lekarską nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu.

 
PDF Drukuj Email

„ NIE dla czadu

Taki tytuł nosi kampania profilaktyczno-edukacyjna informująca o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla. Celem kampanii jest uświadamianie społeczeństwu istnienia niebezpieczeństw związanych z czadem oraz zapobieganie zatruciom z nim związanych. Patronat nad kampanią objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

czytaj więcej ...

 
PDF Drukuj Email

zyczenia1

 
<< pierwsza < poprzednia 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 następna > ostatnia >>

Strona 692 z 717