w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Zawiadomienie Starostwa Powiatowego w Kłobucku o możliwości zapoznania się w ciągu 7 dni licząc od dnia 8 grudnia 2017 r. z aktami sprawy i projektem decyzji w sprawie uznania działek nr 66/1, 66/3 i 67, położonych w obrębie ewidencyjnym Rozalin, gm. Lipie za wspólnotę gruntową/leśną. Po upływie tego terminu zostanie podjęta przez Starostę Kłobuckiego decyzja administracyjna w przedmiotowej sprawie.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kłobucku

DSC02846W dniu 8 grudnia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kłobucku.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Cyprych   

Bogu na chwałę – ludziom na ratunek

DSC02586W niedzielę 10 grudnia 2017 roku w kościele parafialnym w Dankowie odbyło się uroczyste poświęcenie nowego samochodu ratowniczo–gaśniczego dla OSP w Lipiu.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, w której uczestniczyli licznie zgromadzeni strażacy w galowych mundurach, poczet sztandarowy OSP w Lipiu oraz zaproszeni goście, w tym władze samorządowe gminy Lipie, powiatu kłobuckiego oraz województwa śląskiego. Ksiądz proboszcz, Henryk Dusza, witając zebranych, podkreślił ważną rolę strażaków w życiu gminy i parafii. Życzył im Bożego błogosławieństwa podczas akcji, a w czasie mszy św. w sposób szczególny modlił się za dusze zmarłych strażaków, szczególnie tych, którzy polegli na służbie, niosąc pomoc innym.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryka Siejka, Agnieszka Plaminiak   

Wyniki konkursu

W dniu 11.12.2017 roku rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadania własnego zawartego w Programie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, promocji zdrowego stylu życia oraz działalności profilaktycznej w Gminie Lipie w roku 2018

Poniżej przedstawiamy listę podmiotów którym przyznano dotację oraz wysokość dotacji.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Wykaz nieruchomości komunalnych przeznaczonych do dzierżawy i najmu

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Harmonogram przeprowadzania inwentaryzacji w ramach udziału w projektach:

Dostawa i montaż instalacji słonecznych na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie gminy Lipie

oraz
Wymiana kotłów węglowych na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie Gminy Lipie

W razie pytań odnośnie instalacji fotowoltaicznych, solarnych i wymiany kotłów można kontaktować się z Przemysławem Stoparkiem pod numerem telefonu: 607228586

Harmonogram

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 370