w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Informacja w sprawie zatwierdzenia konkursów na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Gminie Lipie

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej, dla ważności przeprowadzonych postępowań konkursowych wymagane jest zarządzenie Wójta zatwierdzające konkurs. W wyniku kontroli przeprowadzonych postępowań konkursowych Wójt Gminy Lipie wydał:

Na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Parzymiechach i Lindowie w dniu 3 czerwca ogłoszono konkurs.

 
PDF Drukuj Email

KONKURSY NA DYREKTORÓW ZESPOŁÓW SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYCH

W dniu 2 czerwca 2011r. w Urzędzie Gminy w Lipiu zostały przeprowadzone konkursy w celu wyłonienia najlepszych kandydatów na stanowiska Dyrektorów Zespołów Szkolno- Przedszkolnych w Gminie Lipie. Do konkursów przystąpiło pięciu kandydatów:

  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu - Pani Anna Wojtyra,
  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lindowie - Pani Anita Zyna,
  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Parzymiechach: Pan Andrzej Kiepura, Pani Katarzyna Mrowiec –Belka, Pani Urszula Szczepaniak.

W wyniku postępowania konkursowego kandydatem na Dyrektora:

  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu została Pani Anna Wojtyra, nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum w Lipiu i pełniąca obowiązki dyrektora tej szkoły od 06.12.2010r.,
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lindowie – konkursu nie rozstrzygnięto ze względu na niespełnienie wymogów formalnych,
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Parzymiechach został Pan Andrzej Kiepura, nauczyciel wychowania fizycznego, obecny dyrektor Zespołu Szkół w Parzymiechach.

Wyłonieni kandydaci zostaną powołani na Dyrektorów przez Wójta Gminy Lipie. Stanowiska obejmą od 1 września 2011r.

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie hydrologiczne

 

Komunikat z dnia 02.06.2011 r

 
PDF Drukuj Email

XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

12 czerwca 2011r. (niedziela) odbędzie się Powiatowy Prze­gląd Orkiestr Dętych. Impreza rozpocznie się zbiórką uczest­ni­ków o godzinie 1200 przed budynkiem OSP w Parzymiechach skąd nastąpi przemarsz orkiestr na Stadion przy ulicy Kasztanowej. Podczas uroczystego otwarcia imprezy, które zaplanowano na godz. 1300, orkiestry biorące udział w Przeglądzie wykonają wspólny utwór.

plakat_orkiestra_2011

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

 

III Ogólnopolski Turniej JAMAR FOOTBALL CUP 2011

5 czerwca 2011r. w godzinach 1100 – 1800 na boisku sportowym w Lipiu odbędzie się turniej piłki nożnej.
Zawody rozpoczną się uczestnictwem drużyn i ich opiekunów we Mszy Świętej o godz. 930 w Kościele Parafialnym w Dankowie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii

DSCF2040

Szkoła Podstawowa w Lipiu już tradycyjnie jest organizatorem konkursu ortograficznego dla uczniów szkół podstawowych gminy Lipie.

Tegoroczna konkursowa rywalizacja miała miejsce 30 maja 2011r. w Gminnym Ośrodku Kultury, a poprzedziła ją inscenizacja pt. „Jan Długosz” w wykonaniu uczniów klasy V SP w Lipiu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 531 532 533 534 następna > ostatnia >>

Strona 531 z 534