w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Stypendia Wójta Gminy Lipie

za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie uczniów, których miejscem zamieszkania jest Gmina Lipie.

Rada Gminy Lipie podjęła uchwałę w sprawie udzielania stypendiów Wójta Gminy Lipie za wybitne osiągnięcia w nauce oraz wybitne osiągnięcia artystyczne i sportowe uczniów, których miejscem zamieszkania jest Gmina Lipie. Uchwała została podjęta 24 lutego 2012r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

Dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków oraz usuwania azbestu

W dniu 24.02.2012r Rada Gminy Lipie podjęła Uchwałę o dofinansowaniu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków oraz usuwania azbestu (eternitu) z pokryć dachowych z budynków mieszkalnych, budynków gospodarczych, garaży.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

Zawiadomienie o XXIV Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 11 marca 2012 roku /niedziela/ o godz. 9:00 odbędzie się XXIV Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Perły Biznesu Kłobuckiego rozdane

Uroczysta gala wręczenia Pereł Biznesu Kłobuckiego odbyła się w sobotę, 25 lutego 2012 r. To prestiżowe wyróżnienie przyznano po raz pierwszy w historii powiatu kłobuckiego. Inicjatorem i organizatorem uroczystości była „Gazeta Kłobucka”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

1 MARCA

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI

„ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

1 marca w całej Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto, poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego podziemia niepodległościowego w powojennej Polsce, obchodzone jest w naszym kraju po raz drugi. PRZYWRÓĆMY ICH PAMIĘCI - taki tytuł nosi akcja edukacyjna IPN i TVP HISTORIA. W ramach akcji w wielu miastach Polski odbędą się uroczystości poświęcone pamięci „Żołnierzy wyklętych”. W TVP HISTORIA o godz. 12.00 rozpocznie się projekcja spektaklu Sceny Faktu Teatru Telewizji „Tajny Współpracownik” w reżyserii Krzysztofa Langa. Spektakl będzie można obejrzeć również za pośrednictwem Internetu. Więcej informacji: http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/910/18992

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 24.02.2012r

 
<< pierwsza < poprzednia 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 następna > ostatnia >>

Strona 439 z 472