w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

INFORMACJA WÓJTA GMINY LIPIE – zimowe utrzymanie dróg

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Jagielska   

INFORMACJA PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W KŁOBUCKU

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A), w województwie śląskim od początku roku odnotowano 632 przypadki zachorowań, a w powiecie kłobuckim wystąpiły 32 zachorowania, poniżej prezentujemy materiały informacyjno - edukacyjne przygotowane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kłobucku, dotyczące wirusowego zapalenia wątroby, tzw. żółtaczki pokarmowej – objawy i drogi zakażenia oraz profilaktykę.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Pismo Wójta Gminy Lipie z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej ewidencji zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków. 

 
PDF Drukuj Email

INFORMACJA WÓJTA GMINY LIPIE

W związku z informacjami napływającymi do Urzędu, Wójt gminy Lipie informuje, iż nieprawdziwe są informacje telefonicznie przekazywane mieszkańcom gminy przez firmę sprzedającą czujniki gazu o obowiązku posiadania takiego urządzenia przez użytkowników butli gazowych wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. Nieprawdziwe są także informacje, że firma ta działa w porozumieniu z gminą Lipie, a numery telefonów do mieszkańców otrzymała z tutejszego Urzędu. Działania firmy nie mają żadnego związku z Urzędem Gminy Lipie.

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Lipie

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Lipie. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 27.11.2018 r. do godz. 10.00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na sukcesywną dostawę opału – pelletu do Urzędu Gminy w Lipiu i jednostek organizacyjnych

Gmina Lipie ogłosiła przetarg sukcesywną dostawę opału – pelletu do Urzędu Gminy w Lipiu i jednostek organizacyjnych. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 27.11.2018 r. do godz. 12.00.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 433