w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

R-CzBR R-ZW-B R-ZW-S

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku byłej szkoły na mieszkania socjalne w miejscowości Kleśniska - zapewnienie lokali mieszkalnych mieszkańcom wykluczonym społecznie

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku byłej szkoły na mieszkania socjalne w miejscowości Kleśniska - zapewnienie lokali mieszkalnych mieszkańcom wykluczonym społecznie. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 26.06.2019 r. do godz. 10.00.

Szczegóły...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Raport o stanie gminy Lipie za 2018 rok - informacja dla mieszkańców

Wójt gminy Lipie przedkłada Raport o stanie gminy Lipie za 2018 rok. Obowiązek jego sporządzenia wynika z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (z późn. zm.). Zgodnie z przepisami, raport stanowi coroczne podsumowanie działalności organu wykonawczego w roku poprzednim, które wójt zobowiązany jest przedstawić w terminie do 31 maja.

Raport podlega debacie radnych przy możliwości czynnego udziału mieszkańców w dyskusji. Termin sesji, na której odbędzie się debata nad raportem wyznaczony został na 14 czerwca br.

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w debacie, zobowiązani są do złożenia Przewodniczącemu Rady Gminy Lipie pisemnego zgłoszenia, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgodnie z ust. 8 art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym, zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień sesji, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy, tj. do 13 czerwca 2019 r. (czwartek) do godziny 15.00 w pok. nr 1 Urzędu Gminy Lipie przy ul. Częstochowskiej 29). Mieszkańcy będą zabierali głos według kolejności otrzymania zgłoszeń przez Przewodniczącego Rady Gminy.

Raport o stanie gminy Lipie

Formulasz zgłoszeniowy

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

VIII  Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w w dniu  14 czerwca 2019 roku /piątek/ o godz. 10:00  odbędzie się VIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na Zakup strażackiego samochodu bojowego typu średniego dla OSP Szyszków

Ogłoszono przetarg na Zakup strażackiego samochodu bojowego typu średniego dla OSP Szyszków. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 14.06.2019 r. do godziny 10:00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

INFORMACJA O WYNIKACH TESTU I ROZMOWY

KWALIFIKACYJNEJ

Na stanowisko Referent ds. działalności gospodarczej, kasjer  – cały etat.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 460