w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  14 stycznia 2020 roku /czwartek/ o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 05.01.2021 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

XI KONCERT NOWOROCZNY!

Szanowni Państwo! Mimo iż rok 2020 upłynął w inny sposób niż poprzednie lata, chcemy kontynuować tradycję koncertu noworocznego w wykonaniu Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu. To już 11-sta edycja koncertu lecz w nietradycyjnej formie. Tym razem w formie online wystąpili dla Państwa Ci ludzie aby posumować to co za nami. Na nowy rok życzymy Państwu przede wszystkim powrotu do normalności, dużo zdrowia, szczęścia, wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym-wszystkiego dobrego!

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dla sprzedawców żywności

Zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 roku o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności (Dz. U z 2020 r. poz. 1645) istnieje obowiązek składania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Katowicach pisemnego rocznego sprawozdania o marnowanej żywności przez sprzedawców żywności, w terminie do 31 marca roku kalendarzowego następującego po roku, którego dotyczy sprawozdanie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Harmonogram odbioru odpadów

Informujemy, że harmonogram odbioru odpadów komunalnych na pierwszy kwartał 2021 roku zostanie Państwu dostarczony do dnia 12 stycznia br.

W 2021 roku, zgodnie z rozstrzygnięciem II przetargu nieograniczonego na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Lipie, odpady będą odbierane od mieszkańców przez nową firmę, tj. PZOM STRACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Zmiana firmy nie będzie wiązała się z koniecznością wymiany pojemników na odpady.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 569