w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Załatwianie spraw urzędowych przez internet

Wiele spraw urzędowych można załatwić drogą elektroniczną bez wychodzenia z domu. Jest to przydatne rozwiązanie, zwłaszcza obecnie w czasie panującej epidemii. Aby korzystać z usług w formie elektronicznej, podstawowym warunkiem jest elektroniczne potwierdzenie swojej tożsamości. Jest to możliwe dzięki Podpisowi kwalifikowanemu lub Profilowi Zaufanemu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Kowalska   

Wójt Gminy Lipie przekazuje informację GDDiK w sprawie utrzymania zjazdów zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Publikacja pn. „Osobisty plan awaryjny”

Poradnik pn.„Osobisty plan awaryjny” został opracowany przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, we współpracy z Centrum Praw Kobiet, Fundacją Feminoteka i Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ, zawiera praktyczne porady dla osób zagrożonych przemocą domową.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Gniła   

INFORMACJA O TERMINIE PŁATNOŚCI

Przypominamy, że dnia 15 maja (piątek) upływa termin płatności II raty zobowiązań pieniężnych za 2020 rok, z tytułu podatku rolnego, leśnego i podatku od nieruchomości. Podatki należy wpłacać na rachunek Urzędu Gminy Lipie- B.S. Krzepice O/Lipie konto nr 93 8250 1026 2102 0000 0026 0001, w kasie Urzędu Gminy Lipie, w placówce pocztowej lub u sołtysa (inkasenta).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na czwartek, 14 maja br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Szafer   

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW  

Przypomnienie o konieczności dokonania opłaty II raty za korzystanie w 2020 r. z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (tekst jednolity Dz.U.2019.2277) 31 maja br. mija termin dokonywania wpłat II raty opłaty za korzystanie w 2020 roku z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 516